* V krbu, zejména v tom uzavřeném dvířky, hoří dřevěné brikety stejně dobře jako vyschlá polena. Vaše topení bude ekologické – spotřebováváte slisované, jinak nepoužitelné odřezky a piliny.
10 kg za 37 až 59 Kč prodává www.dokamen.cz.

* S jednou zápalkou jednoduše, spolehlivě a rychle rozděláte oheň ze dřeva i dřevěných briket v kamnech nebo v krbu. Spolehněte se na ekologický výrobek z dřevité vlny.
Za 45 Kč prodává DUFA.

Oheň spolehlivě a rychle rozděláte se zápalkou z dřevité vlny, za 45 Kč prodává DUFA
Oheň spolehlivě a rychle rozděláte se zápalkou z dřevité vlny, za 45 Kč prodává DUFA
Autor: archiv firmy

* Lopatka, pohrabáč a smetáček spolehlivě vyčistí krb od popela. Plechová souprava v antracitovém barvě má těžký litinový podstavec, aby se nepřevrátila.
Za 1129 Kč prodává Kago.

* Jak se vám líbí dva v jednom neboli zásobník na dřevo i krbové nářadí z černého plechu? Oblý tvar bez zbytečných ozdob o šířce 63 cm, hloubce 30 cm a výšce 51 cm se hodí do každého pokoje.
Za 5462 Kč prodává AC-T servis.

Fotogalerie
10 fotografií


* Krbovou mřížkou Probex bude do místnosti proudit teplý vzduch z komína. Vyberte si z různých tvarů i úprav (bílé, měděné, mosazné, stříbrné, nerezové nebo zrnitá antika).
Za 317 až 1300 Kč prodávají Krby Turbo.

* Pohodlně vybrat vychladlý popel pomůže těžká litinová lopatka. Abyste se při práci neumazali, použijte koženou rukavici.
Lopatku za 620 Kč, rukavici za 570 Kč prodává Morso.

* Začouzené sklo můžete pohodlně vyčistit speciálním přípravkem.
Za 420 Kč prodává Morso.

* Chcete mít krb jako ze škatulky? Kominík aneb nádoba na vysávání popela vám vždycky pomůže. Napojíte ji na libovolný vysavač a popel se nerozletí po místnosti.
Za 1166 Kč prodává TOPSYS.

Kominík aneb nádoba na vysávání popela je určitě neocenitelná, za 1166 Kč prodává TOPSYS.
Kominík aneb nádoba na vysávání popela je určitě neocenitelná, za 1166 Kč prodává TOPSYS.
Autor: TOPSYS - CHEMINÉES

ADRESÁŘ:

Kago, Sokolovská 81, Karlovy Vary; Krby Turbo, Jaromírova 48, Praha 2; AC-T servis spol. s r. o., Náchodská 61, Praha 9 – Horní Počernice; B-M-K, výhradní dovozce a distributor kamen Morso pro ČR a SR, Bělohorská 167, Praha 6; TOPSYS, Bělohorská 263a, Praha 6; DUFA, Dvořákova 328, Lanškroun; www.dokamen.cz.