Přestože je Olga Menzelová stále manželkou známého režiséra, společnou domácnost už dávno nesdílejí. Jejich vztahy jsou však ideální a je-li třeba, jsou si vždy k dispozici. Výjimečná není ani situace, kdy Menzel pomůže s hlídáním tříleté Aničky, kterou má Olga s režisérem Jaroslavem Brabcem.

Ani ten však s Olgou a s dcerou nežije pod jednou střechou. Nenávist však v milostném trojúhelníku rozhodně nepanuje. Všichni letos společně dokonce stráví Štědrý večer.

Video
délka: 01:06.56

Olga Menzelová prozradila, jak bude trávit Vánoce TV Barrandov

Na Štědrý den budou ve čtyřech

„Každý rok slavíme Vánoce v jiném složení. Letos tady budeme my dvě s Aničkou, Jiří i Jaroslav a budeme Vánoce slavit všichni pohromadě,“ popisuje Olga redaktorce Prominentů pro mnohé možná nepředstavitelnou situaci u štědrovečerního stolu.

Přípravy na Vánoce už ale Olga Menzelová zahájila. Společně s dcerou Aničkou si vyzdobily byt i terasu. Tam se také možná letos odehraje i předávání dárků.

Na terase, kde nechybí ani pohodlná sauna, Olga s Aničkou připravují vánoční výzdobu
Autor: Prominenti, TV Barrandov
„Stromečky míváme dva, ale letos možná ozdobíme jen ten na terase. Ta je sice malá, ale je velice příjemná. Máme zde i saunu, kterou jsme už obložily výzdobou,“ prozradila Menzelová s tím, že s nákupem ozdob se musela podřídit své dceři.

„Já mám ráda přírodní materiály, ale jakmile Anička v obchodě viděla všechny ty nablýskané koule a řetězy, bylo rozhodnuto,“ shrnula Menzelová v Prominentech.

Zdroj: Prominenti (TV Barrandov), celá reportáž se vysílá v sobotu 9. 12. ve 22:55 hod.

Fotogalerie
8 fotografií