Vítězem letošního jubilejního ročníku a nositelem titulu TOP Dům 2015 se stal rodinný dům CLASSIC City. Tato zdařilá novinka v nabídce akciové společnosti CANABA získala nejvíc hlasů v hlasování čtenářů. Akciová společnost CANABA, největší dodavatel rodinných domů na klíč, představila moderní provedení svého nejprodávanějšího typu CLASSIC na začátku roku 2014 a okamžitě po svém uvedení na trh si získal velkou oblibu.

CLASSIC City je totiž již čtvrtou generací nejúspěšnějšího typu rodinného domu na trhu. A je jediným projektem vůbec, který získal v jednom roce obě prestižní ceny. Minulý měsíc získal ocenění DŮM ROKU 2015 a nyní i titul TOP Dům 2015. Jen těžko budete na českém trhu hledat projekt, který by byl prověřen tisíci realizací nejen u nás, ale i v Německu. CLASSIC City se vyznačuje kompaktními vnějšími rozměry (zastavěná plocha 96 m2), které umožňují umístit dům i na menší parcelu. Uvnitř ovšem nabízí neuvěřitelné množství prostoru (160 m2 užitné plochy), a to díky unikátnímu konstrukčnímu systému. Dispoziční uspořádání 6+1 je nesmírně praktické a variabilní.

Autor: Canaba, a.s.

Díky revolučnímu řešení střešní konstrukce moderní verze CLASSIC City disponují místnosti v patře plnohodnotnou výškou, což znásobuje využitelný prostor. Unikátní konstrukce umožňuje postavit dům velmi rychle. Hrubá stavba trvá jen 4 dny a celý dům je hotov za 16 týdnů. Moderní technologie zaručuje nízké energetické nároky a tím úsporu na vytápění. Výstavba je realizována jen z důkladně testovaných materiálů a nový CLASSIC je proto zárukou nejen ekologického, ale vzhledem k vlastnostem konstrukce i zdravého bydlení. Vítěze ankety DŮM ROKU 2015 i TOP Dům 2015 je navíc možné si prohlédnout na vlastní oči. Vzorový dům CLASSIC City je pro veřejnost otevřen každý den od pondělí do neděle od 10 do 18 hodin v Nehvizdech u Prahy v ulici Lipová. Každý zájemce o moderní bydlení si může nejoblíbenější projekt roku 2015 prohlédnout do posledního detailu.

Fotogalerie
4 fotografie