Módní trend – izolace domu

Izolování domu není pro vás zajisté nic nového. Již několik let se s ním setkáváte, buď v rámci svých vlastní oprav domu, nebo v médiích. Trh nám nabízí několik technik a druhů. Můžete zateplit fasádu, vyměnit okna, dveře nebo zateplit strop. Všechny tyto metody vám samozřejmě zajistí dostatečnou úsporu nákladů, ale my se podíváme na to, jaká ta úspora může být.

Pracovník IP POLNÁ ukazuje klientovi nafoukanou výšku izolace.
Autor: IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o.

Modelový dům:

Přízemní RD 8,0x12,0m, zastřešený sedlovou střechou (tedy s půdou), s uvažováním obvodového zdiva z plných cihel tl. 450mm, podlaha na terénu škvárobeton s izolací 50mm polystyrenu, okna dřevěná zdvojená (plocha oken + dveří 15m2) , strop k půdě trámový, bez izolace

   Zateplení zdí   Výměna oken a dveří   Zateplení stropu 
 Investice 163013 104075 47599
 Úspora 14774 2867 11731
 Návratnost investice  11 let 36 let 4 roky

 

Pozn.: Úspory nákladů jsou spočítány průměrně s ohledem na různé typy vytápění domu.


A jak to vychází celkově v procentech?

 obvodové stěny  34 %
 okna a dveře 7 %
 strop k půdě 27 %


Vločky, které hřejí.
Autor: IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o.

První tabulka vám jednoznačně ukazuje, jaké jsou celkové náklady na jednotlivé typy zateplení domu a jaká je jejich návratnost. Vidíte, že nejlépe vychází izolace stropu, jak na cenu, tak návratnost v letech. Izolace fasády vám udělá také velkou úsporu, což vidíte i v celkovém porovnání v procentech. Ale bohužel je to velmi nákladná položka v rodinném rozpočtu a ne každý si může takovou opravu dovolit. Zateplení stropu vám nabízí snadné, levné, efektivní a okamžité řešení.

Vločky, které zateplí váš dům

Představte si, sedíte si klidně v obývacím pokoji a sledujete váš oblíbený pořad, a než skončí, máte zateplený váš dům. Zní to jako pohádka? Ne, toto je realita. Systém MAGMARELAX, minerální foukaná izolace, díky své jednoduché aplikaci nijak nenaruší vaši domácí pohodu. Není třeba žádné stavební povolení, nevzniká žádný nepořádek a nic vás neobtěžuje nepříjemným hlukem. Jemné vločky se dostanou do zcela nepřístupných míst a dutin ve vašem stropě. Stačí jen natáhnout hadici z přistaveného auta před domem a vše je za pár hodin hotovo. Změnu tepelné pohody pocítíte okamžitě. Teplota v místnostech se zvýší až o 5 stupňů a to už je pěkně znát!

Vše pro zdraví

Systém MAGMARELAX® ECO patří mezi jedničkový materiál ve světě. Tato minerální izolace je vyrobená na bázi skelných vláken a neobsahuje žádná ropná pojiva. MAGMARELAX® ECO je plně hypoalergenní, a proto je ideální do rodin s dětmi.

Ideální do rodin s dětmi
Autor: IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o.

Nadělte si úsporu!

Závěr roku je tu, co by kamenem dohodil. A rozhodně není třeba čekat na novou stavební sezónu. Jedna z velkých výhod systému MAGMARELAX je, že se dá provádět celý rok. V případě zájmu se můžete obrátit na společnost IP Polná, která vás v nejkratší době kontaktuje, sjedná si u vás schůzku, prohlédne s vámi dům, ukáže úniky tepla, nabídne optimální řešení a provede předběžnou kalkulaci. A to vše zcela ZDARMA.

Podívejte se na www.mojeizolace.cz, kde máte možnost zhlédnout videa z realizací, seznámit se s materiálem a jeho možnostmi aplikací a přečíst si řadu referencí. Jsme společnost s 20letou tradicí a máme za sebou více jak 18 000 realizací. Úspora našeho zákazníka je na prvním místě!

Nenechte si ujít bonus pro vás a získejte slevu 20% na systém MAGMARELAX. Právě teď!