HABITO H je univerzální impregnovaná deska vhodná do všech prostor, ať už na podhledy, bytové a mezibytové příčky či rekonstrukce koupelen a kuchyní. Desky v sobě obsahují vlastnosti jednotlivých specializovaných desek – není tedy potřeba řešit jednotlivé typy desek a jejich využití. Díky tomu lze desku použít v protipožárních a akustických konstrukcích, a díky impregnaci, extrémní pevnosti a schopnosti nést těžká předměty se deska HABITO H hodí kamkoliv.

„Unikátnost desky HABITO H spočívá především v její univerzálnosti. Nemusíme řešit, jestli použijeme růžovou protipožární, modrou akustickou či zelenou impregnovanou desku, protože HABITO H všemi těmito vlastnostmi disponuje, proto ji můžeme využít opravdu kdekoliv. Navíc umožňuje ukotvit předměty bez výdřev, bez předvrtání a bez hmoždinek, což představuje ohromnou flexibilitu,“ vysvětluje Milan Daněk, produktový manažer Rigips.

Autor: Saint-Gobain Construction Products CZ a.s.

Sousedy už neuslyšíteVelkou výhodou desky HABITO H jsou její skvělé akustické vlastnosti. S deskami HABITO H snadno odhlučníme interiéry a zbavíme se nežádoucího hluku od sousedů. Nejenže konstrukce HABITO H v porovnání s cihlami a pórobetonem dokáže lépe izolovat hluk, zároveň je také mnohem tenčí, což má za výsledek větší obytný prostor. V dutině příček HABITO H pak můžeme, na rozdíl od cihel, vést elektro a vodoinstalace bez pracného sekání drážek.

Video
Video se připravuje ...

 Sain-Gobain Construction Products CZ a.s.

Vysoká únosnost a extrémní pevnost

Deska HABITO H je extrémně odolným materiálem, který s přehledem unese těžké police, kuchyňské skříňky či televizi. Při montáži není nutné používat složité výztuhy jako u běžných sádrokartonů. Na jeden běžný vrut do dřeva příčka unese až 34 kg, s použitím speciální kotvy až 155 kg. S takovými vlastnostmi můžeme ze sádrokartonových desek HABITO H bez problémů postavit třeba lezeckou stěnu! Velmi snadno a rychle pověsíme na zeď televizi, obrazy nebo police. Vruty je možné zašroubovat běžným šroubovákem. Nemusíme být žádní siláci, a navíc se vyhneme prachu a nepořádku, který vzniká při vrtání. „Při přemístění předmětů lze původní otvory po šroubech pouze přetmelit a jednoduše přemalovat“ dodává Milan Daněk.

Naše životy jsou v neustálém pohybu. Přestaňte se přizpůsobovat bydlení – díky systému HABITO H se bydlení konečně přizpůsobí vám.