Uděláte hodně nejen pro své potěšení, ale i pro zdraví. „Vířivé vany, ať už jednodušší nafukovací nebo mnohem sofistikovanější s akrylátovou vanou, můžete umístit na terasu, k bazénu, pod pergolu nebo kamkoliv do zahrady,“ říká specialista na wellness vířivky Jakub Nováček ze společnosti Mountfield.

Pro zdraví a pohodu

Vířivky jsou z těchto důvodů čím dál oblíbenější. Teplá a intenzivní bublinková lázeň má totiž na lidské tělo blahodárné účinky. Pomáhá například při bolestech zad, kloubů a uvolňuje i ztuhlé svaly. Ale to není vše. Pravidelná hydromasáž odplavuje stres a přispívá k dobré psychické pohodě. Konec konců lékaři umí vyjmenovat tucet dalších důvodů, proč si ji dopřávat. Jednoduše a kdykoliv v soukromí svého domova.

Stačí nafouknout…

Kdo upřednostňuje rychlou instalaci a možnost vířivku složit a přemístit jinam, ten sáhne po některém nafukovacím modelu. Stačí pevný podklad, na němž bude stát, integrovaným kompresorem nafouknout těleso z odolného laminátovaného PVC a napustit vodu. Ta se v nich ohřívá až na 40 °C a o smršť milionů bublinek se stará až 170 trysek. Vyznačují se také tichým provozem s nízkými náklady a k dostání jsou včetně výbavy jako je například termokryt, ovládací panel a filtrační jednotka. A jaká je kapacita? Většinou se do nich pohodlně vejdou až 4 osoby, ale jsou modely i pro šest osob, takže se do nich pohodlně a naráz vejde celá rodina.

Nafukovací vířivka představuje rychlý a snadný způsobem, jak si doma zřídit vlastní wellness koutek.
Autor: Mountfield

Luxus plný zážitků – akrylátová vířivka

„Akrylátové vířivé vany ocení náročnější lidé. Jsou konstruovány a vybaveny tak, že si příjemné masáže můžete užívat po celý rok. Tedy, i když je venku hluboko pod nulou. Umístit je můžete kdekoliv na zahradě, pod venkovní pergolu a samozřejmě i do interiéru,“ říká Jakub Nováček. O kvalitu vody se na bezchlorové bázi ve většině modelů stará špičkový ozonový generátor. Ovládání je velmi jednoduché pomocí dotykového panelu a americké řídicí jednotky Balboa. Ve výbavě může být dle konkrétního modelu i tzv. chromoterapie, kdy si můžete zvolit různobarevné podvodní osvětlení odpovídající momentální náladě. Parádní vychytávkou je u většiny modelů integrovaný audiosystém, díky němuž budete moci během relaxace poslouchat svou oblíbenou hudbu. 

Celoroční wellness - letní relaxace v akrylátové vířivce má své nenapodobitelné kouzlo
Autor: Mountfield