DISKUSE K ČLÁNKU

hugo.tom:žrádla v hypermarketech za 200 kč 10 kg toho masa v sobě moc nemají tak do 5 %, jinak soja, lepek a jiné rostlinné proteiny.

(18. 01. 2011 08:42)

buban:jsme vsezravci vsichni-i zvirata.Nasemu Bojarovi-NO-nekdo "pomohl" do psiho raje v jeho 16ti letech a po cely zivot se tesil vybornemu zdravi,ac granuli moc neuzil-tehdy jeste nebyly tak obvykle.Krome masa na kosti s vyvarem a chlebem miloval hrachove lusky (nikoli vsak hrasek) a zrale svestky.Nas neslechteny kocour uctyhodnych rozmeru se muze utlouct po zelenych olivach,obcas da par kousku mandarinkoveho kompotu a takovou tu zelenou,asi sestiprstou rostlinku pozira s rozkosnicky zavrenyma ocima.Ovsem neunikne mu jedina myska.Nase kocici zrala dama uz ve svem veku mysky vesmes ignoruje,zato je ve strehu vzdy,kdyz krajim maso-to provadi neskutecne gymnasticke vykony a rada se podili na rozbalovani Tatranek a Milchschnittu. S domacimi mazliky je to jako s lidmi-chut jim napovi,ceho jim treba.

(18. 01. 2011 00:43)

matahari:Vždyť je to westík. A jinak já i manžel jsme vegetariáni, ale dětem a psovi maso dávám. Já si vegetariánství vybrala sama, ale pes a děti si zvolit nemůžou, tak jim přece nebudu nutit svoje postoje.

(17. 01. 2011 23:37)

banan25:To je zvláštní úvaha - vegetariánství dětem "nutit" nechcete, ale masožroutsví ano ?? Pokud víte, že vegetariánství je vhodnější způsob stravování (a to jednoznačně je pro všechny věkové kategorie - potvrzeno i vědecky a lékařsky), pak dětem nabídnu to, o čem vím že je dobré, ne ? Sama ano, dětem ne Myslíte že děti si masožroutsví samy zvolily ?

(18. 01. 2011 10:48)

komarius:Žer co chceš ale nevnucuj to ostatním?Je zajímavé že vegetariáni neustále peskují ostatní že jí maso ale "všežravcům" je jedno kdo se krmí zrním!!!!

(18. 01. 2011 13:51)

Digitt:Ty jsi stejný jelito jako ten zarostlej blb kterej dělá ze psa nedobrovolně vegana jen aby se dostal do povědomí.

(19. 01. 2011 06:44)
Video se připravuje ...

Dnešní horoskopy