Pátek 18. září 2020
Svátek slaví Kryštof, zítra Zita
Jasno 18°C

Jak soutěžit

Čtvrtý ročník populární soutěže nejen pro všechny milovníky koček na českém internetu, Kočka Českastartuje už v úterý 25. října v 8 hodin. Jestli máte doma nějakého mazlivého chlupáče, který je roztomilý, jedinečný, nejkrásnější, zajímavý, anebo prostě jen je to váš největší obíbenec domácnosti, pak ho přihlašte do soutěže. Ve hře jsou totiž ceny za více jak 60 000 korun.

Vezměte do rukou fotoaparát, projděte svá fotoalba a složky v počítačích a vyberte ty nejlepší momenty svých kočiček a kocourků. Pochlubte se svými mazlíčky našim čtenářům. To oni svými hlasy rozhodnou o tom, které z fotografií postoupí do semifinále.

Soutěž má čtyři fáze. První je přihlašovací. Až do 21. listopadu můžete přihlásit svoji kočku, nebo kocourka do soutěže. Druhá fáze je internetové hlasování. Z něj pak postupuje do semifinálového hlasování 15 koček s největším počtem hlasů z každého kraje. V tomto kole se hlasuje pomocí SMS zpráv. Do finálového klání se dostávají pak vždy tři soutěžící z každého kraje, kteří obdrží nejvíce SMS zpráv. O vítězi bude jasno 2. prosince, kdy bude známa ta Kočka Česka.

Vše, co musíte udělat, je vložit své fotografie s kočičí tematikou na stránku www.blesk.cz/kocka a požádat všechny své přátele o pořádnou podporu.


Soutěž začíná již 25. října a každý účastník smí přihlásit až 5 koček, z nichž každou může představit v galerii s až 15 fotografiemi, proto neváhejte a začněte pátrat v archivu! Všechny další důležité informace naleznete v sekci Pravidla.


Kočka Česka 2016 v číslech:

Soutěž začíná 25. října

Zúčastnit se může kdokoliv starší 18 let

Každý soutěžící může přihlásit až 5 koček

Registrace běží od 25. 10. do 21. 11. 2016

Internetové hlasování se uskuteční od 7. 11. do 21. 11. 2016

Finálové SMS hlasování proběhne od 29. 11. do 2. 12. 2016

Rozdáváme 60 000 korun v hotovosti

V případě dotazů pište prosím na e-mail soutez@cncenter.cz