Čtvrtek 25. července 2024
Svátek slaví Jakub, zítra Anna
Polojasno 24°C

Gratulujeme vítězům!

Letošní ročník soutěže Kočka Česka je u konce a my známe jména vítězů! Na prvním místě se umístil dvouletý kocourek Bárt, na druhém místě skončil devítiletý Čeněček a třetí místo obsadila tříletá Meggie.

Tento rok jsme se soustředili hlavně na to, abychom pomohli kočkám, které stále čekají v útulcích na milující rodinu. Na začátku soutěže byl proto ke každému soutěžnímu snímku zároveň vybrán jeden útulek, kterému se přičítalo stejné množství hlasů jako kočce na soutěžním snímku. S radostí tak můžeme oznámit, že na prvním místě se umístil útulek Mikeš HB, na druhém místě skončila Opuštěná a léčebná zvířata, o.p.s. a třetí místo obsadla organizace Kočičí štěstí, z.s.

Také leto jsme udělovali cenu redakce. Nový iPhone 6s v luxsuní zlaté barvě od nás získává Frejulka a její majitelka Michaela Čermáková. S touto kočičí dámou se osud příliš nemazlil, následkem nemoci jí muselo být vyoperováno jedno oko a nyní se potýká se smrtelnou nemocí FIP, proti které se ale snaží statečně bojovat. Novým telefonem může tak paní Michaela zachytit nezapomenutelné chvíle s Frejulkou.

Všem zúčastněným děkujeme a vítězům gratulujeme!

Týdenní ceny