fotosoutěž Blesk.cz | Blesk.cz
6. srpen 2020
Svátek slaví Oldřiška, zítra Lada

Jak soutěžit

Svého čtyřnohého miláčka už máte nafoceného, a teď ho chcete přihlásit do soutěže. Jaká jsou pravidla soutěže? 

 • Zúčastnit se může každý, komu už bylo 18 let a má trvalý pobyt v České republice, nebo na Slovensku, ale dlouhodobě žije v některém z českých krajů. Tento účastník musí být autorem fotografie (případně mít s majitelem fotografie vypořádaná autorská práva) a majitelem psa, kterého hodlá přihlásit do soutěže. 

 

 • Aby se člověk mohl do soutěže přihlásit, musí být registrován. Soutěž probíhá na stránkách www.nejpes.cz a pod tlačítkem Přihlásit svého pejska do soutěže najdete registrační formulář. Po jeho vyplnění stačí vložit prvních pár fotek a vše může začít!
  ....

 

 • Každý soutěžící může přihlásit až deset psů, každého ale pod samostatným profilem s jednou soutěžní fotkou! Stejně tak může mít každý pes pouze jeden profil

 

 • Doporučená velikost fotografií je 1 830 x 2 151 px. Povolen je pouze formát jpg a maximální velikost souboru nesmí přesáhnout 10 MB.

 

 • Soutěž probíhá ve třech fázích. První fází je přihlašování, kdy máte možnost svého miláčka do soutěže zapsat. Pak přichází krajské hlasování, kde posíláte přes internet hlasy svému favoritovi. Z tohoto kola pak postupuje do finálového 30 psů z každého kraje. V tomto finálovém kole se už hlasuje pomocí SMS. Vyhrává ten s největším počtem hlasů. 
 • O vítězi rozhodnou hlasy uživatelů www.blesk.cz nejprve z internetového hlasování a poté SMS hlasování. Hlasování je omezeno na 10 hlasů na jeden počítač pro každou fotografii za hodinu, 10 hlasů na jednu IP adresu pro každou fotografii za hodinu, 10 hlasů na jednoho přihlášeného uživatele pro každou fotografii za hodinu. Hlasování bude uzavřeno každý den od půlnoci do 5:00 ráno. Jakékoli snahy o opakované hlasování například pomocí automatických systémů (robotů) je zakázáno a může mít za následek vyřazení fotografie ze soutěže.
  Dalmatin

 

 • Pokud chcete zvýšit své naděje na výhru, máme pro vás pár tipů. Doporučujeme sdílení pejskova profilu na internetových fórech a sociálních sítích, kde můžete požádat o podporu všechny své příbuzné a kamarády.

 

 • Vynikajícím způsobem propagace je takzvané TOPování, které vašeho pejska posune na titulní stránku soutěže a jeho fotografii zvýrazní mezi ostatními účastníky. Tato funkce se aktivuje zasláním SMS ve tvaru VIP XX (za XX dosaďte číslo fotografie, která má být zvýrazněna) na číslo 900 99 15. Cena zprávy je 15 Kč.
 • Pomocí funkce Foto+ můžete rozšířit galerii fotek a svého miláčka rovněž zviditelnit. Tvar SMS je  FOTO(mezera)XX, (místo XX vždy dosaďte ID fotografie). Cena jedné SMS zprávy pro aktivaci Foto+ odeslané na číslo 900 99 30 je 30 Kč vč. DPH pro všechny mobilní operátory. V případě dotazů či problémů s odesláním SMS pište na e-mail mobil@cncenter.cz nebo volejte na 296 363 199 v prac. dny 8-16 hod. Více informací o prémiových SMS službách na www.platmobilem.cz.

V případě potíží nás kontaktujte na soutez@cncenter.cz.