Bernský salašnický pes Fredy je miláčkem rodiny. To, že bojuje o život, všechny zasáhlo. „Přetočil se mu žaludek asi kvůli špatné stravě. Štěstím v neštěstí bylo, že se dostal na operaci na veterinární kliniku včas,“ vyprávěla Adriana, která si od nemocného pejska odskočila jen jednou, protože slíbila kamarádce, návrhářce Jarce Procházkové, že bude předvádět její úpletovou módu. „S Fredym je doma Luděk, nemůžeme ho nechávat samotného,“ řekla.

Luděk Sobota si hraje na Fredyho...

Fredyho operace stála dvacet dva tisíc korun. „Na peníze se v takovou chvíli nehledí,“ shodují se Sobotovi. „Dala bych samozřejmě nevím co za to, aby byl Fredy zase zdravý. Je ale až neuvěřitelné, jak ta částka rychle roste a vy se pak nemůžete nějak zbavit dojmu, že ani nevíte za co. Už jsme v tom skoro za třicet tisíc a to máme Fredyho víceméně doma. Je mu tam líp, není v takovém stresu jako v cizím prostředí a s Luďkem se u něj střídáme. Momentálně s ním jezdíme na injekce, dostává antibiotika, ale pořád nechce žrát. Jen doufám, že přežije a dopadne to dobře, přijít o něj by byla velká rána,“ dodala Adriana Sobotová.

nejPes 2011: Začínáme už za tři dny

nejPes 2011: Začínáme už za tři dny

Pejskaři, pozor! Nepromarněte šanci získat 50.000 Kč. Projděte si svá fotoalba a vyberte ty nejlepší fotky svých čtyřnohých kamarádů. Už tento pátek…celý článek

Fotogalerie
6 fotografií