31. březen 2017
svatek = Kvido
svatek URL =
zitra = Hugo
svatek URL =
Svátek slaví Kvido, zítra Hugo
Pozice: 17
Počet hlasů: 30

Hlasujte zasláním SMS ve tvaru:
PES 103
například PES(mezera)XXX
na číslo:
900 99 10 (získáte 1 hlas)
900 99 50 (získáte 6 hlasů)
900 99 80 (získáte 10 hlasů)


Cena jedné SMS zprávy zaslané na číslo 900 99 10 je 10 Kč, na číslo 900 99 50 je 50 Kč a na číslo 900 99 80 je 80 Kč. Cena je včetně DPH pro všechny mobilní operátory v ČR. Soutěž provozuje a technicky zabezpečuje CZECH NEWS CENTER a.s.
Podrobná pravidla soutěže najdete zde, www.platmobilem.cz.

Info

Popis
Naše 10ti letá fenka Viky je po amputaci pravé přední packy. Náš příběh začal minulý rok v březnu, kdy jsme objevili nádor mezi polštářky na tlapce. V březnu proběhla první chirurgická operace a vše vypadalo nějakou dobu skvěle. Bohužel nádor se začal po půl roce zvětšovat a stav zhoršovat. Naši fenku začal velký nádor omezovat při došlapování a tlapku deformoval. Podstoupili jsme další nákladné kryochirurgické operace a následnou léčbu. Avšak bez výsledků. Proto nám bylo doporučeno amputovat celou přední packu, aby se zabránilo šíření metastází a naše fenka měla bezbolestný život. Vikynka je bojovnice, plná života. 12 hodin po operaci začala chodit a do týdne běhat. Dnes to jsou tři týdny od operace a všichni společně prožíváme šťastný život plný energie a lásky.

Rasa
Zlatý retrívr

Jméno majitele
Eliška Larvová

Věk psa
více než 7 let

Bonusové služby

Bonusové služby lze aktivovat pouze v době přihlašování. Děkujeme za pochopení.

Komentáře
 
Mapa
Moravskoslezský kraj Hlavní město Praha Ústecký kraj Karlovarský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Zlínský kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Kraj Vysočina
V tomto kraji soutěží 76 profilů.