31. březen 2017
svatek = Kvido
svatek URL =
zitra = Hugo
svatek URL =
Svátek slaví Kvido, zítra Hugo
Pozice: 14
Počet hlasů: 46

Hlasujte zasláním SMS ve tvaru:
PES 1689
například PES(mezera)XXX
na číslo:
900 99 10 (získáte 1 hlas)
900 99 50 (získáte 6 hlasů)
900 99 80 (získáte 10 hlasů)


Cena jedné SMS zprávy zaslané na číslo 900 99 10 je 10 Kč, na číslo 900 99 50 je 50 Kč a na číslo 900 99 80 je 80 Kč. Cena je včetně DPH pro všechny mobilní operátory v ČR. Soutěž provozuje a technicky zabezpečuje CZECH NEWS CENTER a.s.
Podrobná pravidla soutěže najdete zde, www.platmobilem.cz.

Pes je v útulku a hledá nového pána
Liga na ochranu zvířat ČR org. Olomouc
Neředín 726(areál letiště)
779 00 Olomouc-Neředín
Info

Popis
Véna přišel do útulku v půlce února, s tím, že byl sražený autem, udělal se rtg snímek a bylo rozhodnuto,že Véna musí podstoupit operaci. Venouška nalezli lidé, kterým jeho osud nebyl lhostejný, pejska vzali k sobě a nadále jsou s útulkem v kontaktu. Dokonce do útulku volal pán, co tvrdil, že Véna byl jeho, ale že jej zrovna v den jeho úrazu někomu daroval-komu však nebyl schopen říct. Jediné, co jsme se tedy dozvěděli, že se jmenoval u něj Bono, že jsou mu dva roky a že je to kříženeček stafbulíka s čivavou .Je jedno zda měl Véna smůlu jen na jednoho pánečka nebo na dva, důležité je , aby v tuto chvíli našel milující domov. Je to psík maličký, velmi kontaktní, milý, milující společnost člověka. Operace se zdařila a Venoušek se znovu učí chodit na všechny čtyři nožky. Hledá domov, kde bude mít své místečko v kruhu rodiny, v teplém pelíšku, s tím, že nový páneček musí počítat s tím, že z psíka nebude mít žádného velkého sporťáka.

Rasa
kříženec stafbul. x čivava

Jméno majitele
útulek LOZ Olomouc

Věk psa
do 24 měsíců

Bonusové služby

Bonusové služby lze aktivovat pouze v době přihlašování. Děkujeme za pochopení.

Komentáře
 
Mapa
Moravskoslezský kraj Hlavní město Praha Ústecký kraj Karlovarský kraj Liberecký kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Zlínský kraj Královéhradecký kraj Středočeský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Kraj Vysočina
V tomto kraji soutěží 104 profilů.