Stejně jako skotský zámek je i její nový dům v pensylvánském městě Lancaster County kamenný a v anglickém stylu. Je sice o poznání levnější, Lady Gaga přišel „jen“ na 33,5 milionu korun (zámek ji stál o 100 milionů víc). Ale rozhodně se v něm tísnit nebude.

Na ploše 570 metrů čtverečních má k dispozici pět koupelen, solárium, posilovnu, tři garáže i kulečníkový sál, jídelnu a mnoho dalších místností.

Rozlehlé hnízdečko lásky má čtyři ložnice

Jedna ze čtyř ložnic, které může zpěvačka se svým přítelem využívat
Jedna ze čtyř ložnic, které může zpěvačka se svým přítelem využívat

Proč si pořídila Lady Gaga dům právě v Lancasteru? Bydlí tady totiž její nový přítel herec Taylor Kinney, který vystupuje v jejím klipu You and I. Znát ho můžete také ze seriálů Upíří deníky a Sběratelé kostí. V posledních dnech jsou milenci často vidět spolu v místních restauracích, společně také nakupují a chodí na procházky.

Lady Gaga si i v novém domě může připadat jako na zámku
Lady Gaga si i v novém domě může připadat jako na zámku
Čtyři ložnice, které v domě jsou, jim tedy určitě přijdou vhod. Zatímco na veřejnosti ovšem vystupuje zpěvačka s šokujícími módními kreacemi a provokuje svými gesty, v soukromí je zdá se naopak usedlá a potrpí si na konzervativní bydlení.

Ručně vyrobený nábytek je v kombinaci tmavého mahagonu a světlé břízy. V kuchyni najdete to nejmodernější vybavení, součástí domu je i posezení u obřího grilu s výhledem do rozlehlé zahrady. Tajemstvím jen zůstává, zda má dům dostatečně velkou šatnu pro svou extravagantní garderóbu…

Fotogalerie
9 fotografií