„Teď by jim pochopitelně stačila jedna koupelna, ale jednou to bude určitě praktické. Jasmínka je velká parádnice a před zrcadlem určitě bude trávit dlouhé hodiny,“ prozradila reportérce Prominentů (TV Barrandov) Jana Adamcová  (39) s tím, že ona i její manžel vždycky myslí na budoucnost.

Nechybí skluzavky ani plazmová televize

Děti mají pokojíky zařízené přímo na míru svým potřebám. Hodně mají společného, liší se hlavně barevně. Oběma dětským pokojům nechybí prostorné vestavěné šatní skříně, psací stolky s nastavitelnou výškou i postele se skluzavkou, kterou si oblíbil hlavně malý předškolák Daník.  Jasmínka miluje pohádky, a tak v jejím pokojíčku nemůže chybět velká plazmová televize.

Adamcovi svým dětem a jejich kamarádům vytvořili z jedné místnosti v podkroví hernu. „To byl výborný nápad, děti tu se svými kamarády vydrží klidně celé odpoledne, dokonale se tady vyblbnou a nezlobí. Za špatného počasí je tahle místnost k nezaplacení,“ svěřila se Prominentům Jana Adamcová.

Adamcovi pro své děti o jednom společném pokoji nikdy ani neuvažovali. Oba jsou totiž povahou generálové. „To mají po tatínkovi,“ směje se známá moderátorka.

Zdroj: Prominenti (TV Barrandov), pořad se vysílá v sobotu večer.

Fotogalerie
9 fotografií