V pořadí již 6. ročník výzvy Mistr kutil tak zná všech pět finalistů a spěje do poslední fáze. Každého z finalistů bude při jeho práci sledovat štáb. Fanouškům se tak dostane jedinečné příležitosti ověřit si na vlastní oči platnost pořekadla o zlatých českých ručičkách. Díky videím budete moci sledovat, jak jednotlivé projekty rostou pod rukama a od kutilů se dozvíte i několik tipů a rad. Videa budou spuštěna od 25. července.

 

Autor: Hornbach

Pro úplnost krátká rekapitulace finálových projektů výzvy Mistr Kutil 2016:

1. Pavel Škraňka: Kutil Pavel se rozhodl potěšit svou životní družku. V rodinném řadovém domku obětoval garáž a pro manželku buduje pracoviště snů – vlastní kadeřnictví. Pro budoucí zákazníky chce přitom jen to nejlepší, a tak projektu neváhá obětovat veškerý volný čas.
 
2. Stanislav Strnad: Kutil Stanislav chce za pomoci přítelkyně proměnit zanedbaný a neobydlený byt v domě z roku 1886, který dřív sloužil jako přepřahovna koní mezi Plzní a Prahou, v moderní designový skvost.
 
3. Jiří Hlavňovský: Kutil Jiří se přihlásil s projektem výstavby dětského pokojíčku. Ten začal zřizovat na místě jinak málo využívané půdy. Synovi Patrikovi tak tatínek vybudováním vlastního království plní velký sen.
 
4. Renata Michálková: Manželé Michálkovi koupili domeček se zarostlou zahradou. Kutilka Renata má malou vodní želvičku a tak se rozhodla vybudovat pro ni zahradní jezírko. Kromě toho plánuje také dětský domeček, pískoviště a pořádný bazén.
 
5. Jaromír Veselý: Kutila Jaromíra přihlásila jeho dcera. Výzvy se zúčastní s projektem kuchyně spojené s obývákem a vlastnoručně dělanou kuchyňskou linkou.

Hornbach odmění zručnost pěti nejlepších účastníků také hodnotnou cenou ve formě poukázky. Mistr Kutil 2016 vyhraje voucher do Hornbachu na 100 000 Kč, druhý v pořadí na 50 000 Kč, třetí na 30 000 Kč, čtvrtý na 15 000 Kč a pátý na 5 000 Kč. Jaký voucher dostane každý z protagonistů? To záleží jen na nich a na vás. Od 29. srpna do 18. září bude totiž probíhat veřejné hlasování. Každým hlasem posunete svého favorita blíže k vytoužené výhře. Všem finalistům držíme palce!

Více o výzvě Mistr Kutil 2016 je k dispozici na stránkách www.mistrkutil.cz, kde budete moc sledovat i videa.