Máte svého favorita, kterého chcete poslat do finále? Pak neváhejte a hlasujte! Jak ukázal průběh předchozích dvou kol, otálení se nevyplácí. Je to totiž od začátku až do konce boj o každý hlas. Nechat hlasování na poslední chvíli může znamenat, že váš miláček do finálové padesátky nepostoupí.

Vytvořte svému favoritovi hlasovací tým!

Největší „tlačenice“ je vždy kolem 50. postupového místa. Stačí pár hlasů pro jiného soupeře, a váš favorit nepostoupí! Proto je třeba mu už od začátku hlasování vytvořit co největší náskok. Jak na to?

Svého favorita dostali v předchozích kolech soutěže  do jejího čela ti, kterým se podařilo sestavit velký hlasovací tým. Ano, stačí oslovit všechny své přátele a kamarády na sociálních sítích, ať už je to Facebook, Twitter, Lidé.cz, můžete také poslat svým známý emaily. Důležité je poslat také přímý link na portrét toho kterého pejska.

Stačí se přihlásit na stránky nejpes.cz a můžete začít posílat hlasy. Těch můžete dát z jednoho počítače jedné fotce celkem 10 za hodinu. A čím víc lidí bude pro vašeho favorita hlasovat, tím větší bude mít šanci na úspěch.

Fotogalerie
6 fotografií