V čem tkví tajemství tohoto unikátního přístroje Catler GR 8010? Během vteřiny uděláte z klasického kontaktního otevřený barbecue gril pro zahradní párty. Ráno ho tedy můžete použít jako klasický toustovač v kuchyni, odpoledne na něm můžete jako na klasickém grilu připravit třeba steaky, a to bez použití jediné kapky tuku!

Grilovací desky jsou opatřeny vysoce kvalitní nepřilnavou povrchovou úpravou Quantanium odolnou proti poškrábání. Díky žebrování na horní desce snadno vykouzlíte na grilu Catler GR 8010 šťavnatý steak fantastické chuti s lahodnou krustou na povrchu. Spodní plochá deska zajistí perfektní kontakt s připravovaným pokrmem.

Při grilování jistě oceníte i nastavení výšky horní desky a sklonu spodní plochy, stejně jako regulaci teploty od 180 do 220 °C. Pak budou vaše sendviče vždy správně zapečené, zelenina křehká a steaky tak šťavnaté.

POZOR: Luxusní digitální váha jako bonus zdarma!

Pokud si na Hobbyman.cz objednáte gril

Catler GR 8010 právě v těchto dnech, získáte také zdarma luxusní závěsnou digitální váhu Catler KS 4010. Ta by vás sama o sobě přišla na téměř  1 500 korun!  

I ona má špičkový nerezový design s velkým podsvíceným LCD displejem a dotykovým ovládacím panelem. Oceníte i jedinečnou funkci, která umožňuje vážit jednotlivé ingredience v jediné misce. Po navážení jedné stisknutím tlačítka Tare vynulujete displej a budete moci pokračovat ve vážení dalších ingrediencí.

Fotogalerie
3 fotografie