Úterý 29. září 2020
Svátek slaví Michal, zítra Jeroným
Zataženo, déšť 11°C

Útulky

Rozhodli jsme se, že letošnímu ročníku soutěže dáme další rozměr. Jsme si vědomi toho, že řada kočiček nemá stálý domov, a proto chceme pomoci kočkám z útulků a útulkům samotným.


A nepomáháme sami. I vy, naši soutěžící a čtenáři, jste součástí našeho plánu. Naším cílem je přiblížit téma kočičích útulků širší veřejnosti. Oslovili jsme proto útulky a nabídli jim prostor na stránkách soutěže. V samostatné sekci Z ÚTULKU se nachází výhradně kočičky, které neměly to štěstí a ještě nenašly svého pána. Takové kočky poznáte podle ikony domečku na snímku. U každé fotografie je také uveden kontakt, který můžete využít a útulky sami oslovit. Pevně věříme, že vás a vaše okolí inspirujeme k pomoci útulkům, a to jak k injekci finanční tak materiální. V ideálním případě se do některého z útulků vydáte a odnesete si chlupaté klubíčko do tepla svého domova. Co vy na to?

 

Nemáte-li tolik času a nebo prostě další kočičku už doma mít nemůžete, nevadí. Pomáháte i tak, že do soutěže přihlásíte a třeba přilepšíte své kočičce. Z každé SMS (VIP, FOTO+ i hlasovací) poputují 3 koruny na výhru pro jednu útulkovou kočku. Odměnu až 10 tisíc korun získá tak kočička, která od vás dostane v soutěži nejvíce hlasů. Těšíme se, že útulkům společně pomůžeme!