Pátek 25. září 2020
Svátek slaví Zlata, zítra Andrea
Zataženo, déšť 16°C

Domácí práce - kterou nesnášíte úplně nejvíc a co to říká o vaší povaze?

/
 • Žehlení nesnášíte! Co to říká o vaší povaze?
  Žehlení nesnášíte! Co to říká o vaší povaze? (Shutterstock.com)
  1. ledna 2016 ● 06:00

  Vánoce i Silvestr jsou za námi a s nimi velký úklid, tak proč se zase zabývat domácími pracemi, říkáte si možná. Nebojte, ctíme, že dnes je svátek a den odpočinku. Proto si domácí práce probereme trochu teoreticky, s humorem a hlavně s nadhledem. Všimli jste si, že každého baví něco jiného? Někdo snese luxování, ale nudí ho žehlení, jiný by vyžehlil komukoliv za utření linky a mytí dřezu. Schválně, řekněte, jaká domácí práce vás nejvíc štve!? My vám řekneme, co to vypovídá o vaší osobě!

 • 1.

  Utírání prachu

  ...
  Pokud nesnášíte utírat prach, jste svou povahou REALISTA. Víte, že některé věci jsou prostě dané a nemá cenu s nimi bojovat – například smrt nebo daně. Je potřeba se s nimi smířit a naložit tak, aby obtěžovaly co nejméně. Stejně tak je to s prachem – štve vás bojovat s něčím, co stejně vždycky už od své podstaty vyhraje.

 • 2.

  Úklid ledničky

  Správným rozložením potravin v lednici ušetříte spoustu peněz.
  Nejen že je to úmorná práce, ale jakmile ji umyjete a potraviny do ní vyskládáte, stačí, aby si šel jeden jediný člověk pro něco a váš systém a třídění jsou v tahu. Tohle  absolutně nedává vaše duše PERFEKCIONISTY. Nepotřebujete mít všude absolutní pořádek, ale musí to mít systém. Nesnášíte nedodělanou práci, nedokončený rozhovor, nevyřešenou hádku, nevyjasněný vztah. Chcete mít prostě jasno.

 • 3.

  Luxování

  ...
  Vysávání nedělá dobře vaší snílkovské duši. Ve vás třímá UMĚLEC, který dokáže inspirovat své okolí k věcem, které pro ně byly dosud nepředstavitelné. Monotónní pohyb vysavačem tam a sem, to není nic pro vás. Navíc pokud jsou výsledkem pravidelné rýhy na koberci. Vy potřebujete trochu prostoru pro svou fantazii, pak se cítíte spokojeně a uvolněně.

 • 4.

  Mytí nádobí

  ...
  Jste člověk, který se nebojí dát si VELKÉ CÍLE. Pokud se pro něco rozhodnete, nic pro vás není překážkou a umíte si jít za svým. Jste přirozený vůdce a svým nadšením dokážete strhnout okolí. Teprve až když cíle dosáhnete, podíváte se kolem sebe a zjistíte, jaký to mělo vliv na ostatní sféry vašeho života. Tak je to s nádobím – nadšeně vaříte celé odpoledne úžasnou večeři pro mnohem více lidí, než kolik jich přijde. A pak se jen divíte, kolik toho strašného nádobí musíte i jen nandat do myčky.

 • 5.

  Žehlení

  Neničte si zbytečně své oblíbené kousky, ani samotnou žehličku.
  Neradi ztrácíte čas zbytečnostmi a okolky. Vy potřebujete jít ROVNOU K VĚCI a bez vytáček. Nesnášíte přetvářku a zastírání podstaty věci. Máte rádi jednání a rovinu, i když je to někdy nepříjemné. Ale oddalovat řešení problémů, dělat, že neexistují nebo chodit okolo někoho takzvaně v bačkůrkách, to vám přijde zbytečné. Stejně jako žehlit prádlo, které už je a) suché, b) vlastně rovné, protože jste ho dobře pověsili a c) se vlastně ani žehlit nemusí, protože stejně to nikdy není pořádně vidět.

 • 6.

  Práce na zahradě

  Listí z trávníku pečlivě vyhrabte, jinak bude porost pod ním hnít.
  Zatímco všichni říkají, jak je práce na zahradě a kontakt s přírodou uklidňuje, vy jste té alchymii nikdy pořádně nepřišli na chuť. Ostatní si při hrabání trávy popovídají s kolemjdoucími sousedy a svými květinami dají najevo, že vaše domácnost je stejně spořádaná i uvnitř příbytku. Vám je to jedno. Jste totiž INDIVIDUALISTA.

 • 7.

  Třídění a praní prádla

  praní
  Bavlna, vlna, barevné hodně, málo, ložní prádlo... takových kategorií, není to zbytečné? Tak to prostě hodím všechno dohromady, ono to nějak dopadne. Jen to svoje milované tričko vyperu v ruce, aby se nezničilo. Radši to risknout a následky řešit, až to přijde, to je vaše motto i v životě. Nebojíte se RISKOVAT, rádi zkoušíte nové věci, cestujete a poznáváte nové lidi. Neradi se příliš vážete, ale když si něco oblíbíte a stane se to součástí vašeho života – jako třeba tričko nebo manžel – věnujete mu speciální a láskyplnou péči.

Přidat názor
Počet komentářů: 0

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy