Sobota 25. května 2024
Svátek slaví Viola, zítra Filip
Oblačno, bouřka 20°C

Jak vypadá váš stromeček a co říká o vaší osobnosti? Jste chaotik, nebo nesnášíte změny?

/
 • Nejste náhodou minimalista?
  Nejste náhodou minimalista? (profimedia.cz)
  22. prosince 2016 ● 06:00

  Vánoční stromečky se postupně rozzářily téměř v každé domácnosti. Někde zůstává každý rok téměř stejný, jinde se ozdoby rok od roku mění. Podívejte se na ten váš: je dokonale sladěný, převažuje bílá, je to mix nejrůznějších stylů? A co přesně vypovídá o vaší osobnosti?

 • 1.

  Dokonale vyladěný

  Autor: Shutterstock.com

  Ozdoby rozmístěné symetricky, barvy perfektně sladěné – váš stromek je dokonalý a právě takový chcete mít i svůj život. Výběr stromku je pro vás výzva, protože ne každý vyhoví vašim náročným požadavkům. Stejně tak přistupujete i k životním situacím. Do ničeho se nevrháte po hlavě, vše nejprve zanalyzujete a teprve potom navrhnete řešení. Dokonalé, pochopitelně.

  Načerpejte módní inspiraci ke stromečku a podívejte se, jak se naše redaktorka proměnila v modelku:

  Video
  Video se připravuje ...

  Móda ke stromečku: Podívejte se, jak se naše redaktorka proměnila v modelku Marek Novák/BPŽ

 • 2.

  Barevný a netradiční

  Nebaví vás klasický zelený vánoční stromek? Pak si můžete vybrat prakticky ze všech jiných barev...
  Autor: umelekvetiny.cz

  Proč to nezkusit? To je motto vašeho života. Rádi cestujete, poznáváte nové lidi a zkoušíte nové věci. Co na tom, když zjistíte, že to není ono. Někde o kus dál na vás jistě čeká něco hezkého. Vaši přátelé na vás milují optimistický přístup k životu, jen někdy jim může být líto, že na ně nemáte tolik času, kolik by si oni představovali.

   

 • 3.

  Mix stylů

  Shutterstock.com
  Autor: Shutterstock.com

  Na vašem stromku najdeme ozdoby, které na něj ještě věšela babička. Pak pár dalších, co jste pořídili ve výprodeji v IKEA, řetězy, které vyrobily děti ve školce, svatý obrázek z dovolené v Itálii a tak dále a tak dále. Jste člověk, který ví, co chce. Nenecháte se ovlivnit okolím, vy máte ve svých prioritách jasno. To, co se vám líbí, klidně vpustíte do svého života, lhostejno, co si o tom myslí ostatní. Oporou vám jsou vaši nejbližší a pro ně jste také schopni obětovat své představy i pohodlí.

   

 • 4.

  Bílá a stříbrná

  Autor: Shutterstock.com

  Pokud na vašem stromku dominuje bílá a stříbrná, budete mít sklony k romantice a snílkovství. Díky své fantazii jste pro okolí zdrojem neuvěřitelné inspirace. Vůči svému okolí přistupujete citlivě a většina lidí vás vyhledává v těžkých chvilkách, protože u vás najdou pochopení a útěchu.

   

 • 5.

  Stromek v květináči

  Nejste náhodou minimalista?
  Autor: profimedia.cz

  Malý stromek v květináči neznamená, že nesnášíte svátky. Spíš jste pragmatický člověk: proč kupovat velký, když – a nyní doplňte sami. Stojí hodně peněz, stejně se potom vyhodí, děti už jsou veliké, zasadíme si ho na zahradu. Stojíte nohama na zemi, jste většinou klidní a nic vás nerozhází. Na okolí můžete občas působit trochu tajemně, protože si pustíte k tělu jen málokoho.

   

 • 6.

  Umělý stromek

  Vyberte si svůj budoucí vánoční stromeček pečlivě a nezapomeňte se o něj starat.
  Autor: Shutterstock

  Umělý stromek vám dává jistotu, že bude každý rok na svém místě, každý rok bude vypadat stejně, dlouho vydrží a navíc neutratíte. Vy jistotu v životě potřebujete. Ráda jezdíte na stejná, prověřená místa, kupujete si stejný, ověřený střih šatů, v restauraci si vždycky dáváte smažák nebo těstoviny. Absolutně nesnášíte chaos, změnu nebo nutnost improvizovat. Vaše okolí přesně ví, co od vás může očekávat, a tak pro něj představujete stabilní ostrov uprostřed chaotického světa.

   

 • 7.

  Extravagantní

  vánoční stromek
  Autor: archiv

  Netradiční stromek si nedopřeje jen tak někdo. Vy ano, protože chcete slyšet: "Ty jo, tak to jsem fakt ještě nikde neviděl!" Jste rádi ve středu pozornosti, chcete být výrazní, jiní a vždycky o krok napřed. Potřebujete zaujmout a je vám jedno, že vaše návštěva po odchodu od vás ještě na schodech kroutí hlavou a říká, že ten stromek je fakt úlet a že jste se asi museli zbláznit. Přiznejte se: vás to prostě těší.

   

Přidat názor
Počet komentářů: 0

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
Video se připravuje ...

Dnešní horoskopy