Moderní doba nabízí nepřeberné množství stolů a křesel z přírodních i moderních umělých materiálů. Jak si mezi vším tím množstvím vybrat? Následujte nejmodernější trend v oblasti zahradního nábytku: Kombinovat!

„Na trhu lze koupit stoly, židle, lavice a celé sestavy z masivních dřev, například z velice tvrdého tropického teaku či eukalyptu, případně z odolných moderních materiálů. Některé z nich, třeba kompozitní Duranite, zvládnou rozmezí teplot -20 až + 50 °C. Přitom můžete vybírat ze spousty designů a barevných odstínů,“ říká ing. Martin Veselý, specialista na nábytek společnosti Mountfield.

Chytrý stůl Variant (podnoží Lynx, deska Teak), polohovací křesla Gentle
Autor: Mountfield

Popusťte volnou uzdu fantazii a využijte nabízených možností. Nejenom, že půjdete s duchem doby, zároveň budete mít na zahradě nábytek na míru vlastnímu vkusu. Chytré skládací stoly s univerzální konstrukcí vám to hodně usnadní.

Chytré stoly Variant: 6 desek, 3 podnoží, 18 možností

U chytrých stolů Variant můžete vybírat ze tří podnoží. Pro ty, kdo vyznávají heslo „v jednoduchosti je krása“, bude ideální stylová celohliníková podnož s naloženou stolovou deskou. Masivní čtyřnohou celohliníkovou podnož, do níž se stolová deska vkládá, ocení lidé vyžadující kvalitu na první pohled. Elegantní eukalyptová konstrukce tvaru X, osazená ocelovým rámem pro naloženou stolovou desku, je potom určena náročným uživatelům, kteří neslevují ze svých představ.

Podnože
Autor: Mountfield

 

Tím ovšem možnosti volby nekončí. K podnožím zvolíte jednu ze šesti desek: masivní dřevo eukalyptus a masivní dřevo teak, odolnou komponentní desku z kompozitního materiálu Durabord v povrchové úpravě teak a šedý dub či jednolitou kompozitní desku Duranite v barvách antracit a bílá. Nabízí se tak celkem 18 variací stolů.

Autor: Mountfield

Stovky kombinací na míru

Ani to není zdaleka všechno. Chytré stoly Variant lze dále kombinovat s nejrůznějšími křesly, lavicemi a houpačkami. Hodí se k nábytku z hliníku, tahokovu, teaku, ratanu i eukalyptu. Celkem tak můžete vytvořit stovky nábytkových sestav přesně na míru vaší zahradě.

Chytrý stůl Variant (podnoží Lion, deska Duranite - Antracit), polohovací křesla Flamingo
Autor: Mountfield

Stoly Variant a spoustu dalších prvků zahradního nábytku najdete v prodejnách Mountfield. Ať už si vyberete jakkoli, nebudete litovat. Chytré stoly mají záruku až 7 let a Mounfield vám celou nábytkovou sestavu včetně židlí doveze až domů.