Koncem června ukončila Barevná hra recy věci od značky Balakryl část, kdy mohli soutěžící zasílat své výtvory a odborná porota poté vybrala deset nejlepších výrobků v každé kategorii. Mezi těmito finalisty zvolí pořadí a vítěze samotní fanoušci a návštěvníci stránky www.balakryl.cz/soutez. Za hlasování pro recy věc, která vás nejvíce osloví, navíc budete zařazeni do losování výherců pěti tabletů, sportovních bund a dětských batohů.

Autor: Barevná hra recy věcí

Barevná hra recy věcí je příležitostí ukázat kreativitu, nápaditost a šikovnost. V minulých letech byla soutěž velmi úspěšná a tvořiví nadšenci ji velmi vítali. Proto letos realizujeme již 3. ročník. Dělá nám velkou radost být každý rok součástí tolika hezkých projektů a se značkou ekologických barev, lazur a laků Balakryl inspirovat mnoho lidí k tvoření a recyklaci starých věcí. Letos nepřijdou zkrátka ani ti, kterým kutilství není blízké. Po výběru nejlepších realizací porotou jsme totiž spustili ještě jednu doplňkovou soutěž pro hlasující, kteří se svým hlasem pro nejlepší výrobek zapojí do soutěže o tablety Samsung, sportovní bundy a batohy,“ říká Brand Marketing Manager značky Martina Macková.

Češi jsou národ kutilů. Říká se o nás, že raději věci opravíme, než vyhodíme. Někteří z nás nejraději tráví svůj volný čas prací na zahradě nebo v dílně a traduje se, že máme zlaté ručičky. Přesně těmto kutilům, kreativním a manuálně zručným lidem navrhla značka Balakryl soutěž na míru a každý rok ji ještě vylepšuje.

Autor: Barevná hra recy věcí

Více informací k soutěži, podmínky účasti a kompletní pravidla naleznete na www.balakryl.cz/soutez.

Balakryl můžete také sledovat na Facebooku a YouTube