ProDům je společný projekt šesti špičkových stavebních značek, který má stavebníkům maximálně zjednodušit nákup materiálů pro stavbu domu. Za akční cenu můžete jedním šmahem nakoupit špičkové zdivo značky YTONG, kvalitní střešní krytinu BRAMAC, dlažbu a zdicí prvky značky PRESBETON, fasádní a zateplovací systém WEBER, tepelnou, zvukovou a protipožární izolaci od značky ROCKWOOL a kompletní systém pro suchou výstavbu – sádrokartonové desky KNAUF. Sedmým partnerem akce jsou stavebniny PRO-DOMA, v jejichž nejširší síti prodejen v České republice zákazníci slevy uplatní. Celkově to znamená, že výhodnější nabídku na trhu nenajdete.

Autor: Pro dům

Jaké výhody získám?

Stavba rodinného domu je vyčerpávající záležitost. Poptávání rozpočtů od různých dodavatelů a subdodavatelů stavby je určitě jednou z nejnamáhavějších fází dlouhého stavebního procesu. Výhodou balíčku ProDům je spojení více prémiových značek pod jednou pomyslnou střechou. To znamená, že jednotlivé dodavatele není zapotřebí poptávat odděleně.

Autor: Pro dům

Obrovskou výhodou je také zhotovení nabídky přímo od prověřeného výrobce. Ten vám jednak garantuje špičkovou kvalitu svých výrobků, tak také nejnižší cenu. Během procesu máte navíc možnost se zástupci výrobce konzultovat vše potřebné: ujasníte si, zda vybíráte správnou produktovou řadu, zda kalkulaci rozumíte, kde lze případně ušetřit, nebo si například můžete nechat doporučit partnerské firmy, které s materiálem umí pracovat. Obchodní zástupci všech zúčastněných firem vám nabídku na dům doslova vypiplají na míru. Ušetříte tedy spoustu času, protože nemusíte nabídky poptávat sami na mnoha místech.

Autor: Pro dům

Jak na to?

Stačí se registrovat do 30.5. 2018 na stránkách www.pro-doma.cz. Následně budete kontaktováni operátorem, seznámeni s následujícím průběhem poptávky a požádáni o projektovou dokumentaci. Na jejím základě bude všem zákazníkům bezplatně vyhotovena a předána kalkulace na jednotlivé stavební materiály. Výslednou cenovou nabídku doladíte s obchodním zástupcem stavebnin PRO-DOMA, které by v případě vašeho souhlasu s nabídkou měly na starosti kupní smlouvu a logistiku. A protože stavebniny PRO-DOMA disponují nejširší pobočkovou sítí u nás, celý proces dodávky materiálů na stavbu se tedy stane jednodušší a šitý na míru vašim potřebám na stavbě. Nabídka Pro Dům tedy dává dokonalý smysl – můžete získat za nejvýhodnějších podmínek dům a k tomu speciální servis.